Результати

Utmost - Black Sea Nesebar Cup. 2012. 09.06.2021 - 14.06.2021

Group A
І
В
Н
П
РМ
О
Прем'єр-Нива
3
2
0
1
8-6
6
Cool
3
2
0
1
9-6
6
Vitosha 13 Academy
3
1
0
2
9-12
3
Хебир
3
1
0
2
6-8
3

9.06 10:00
Nesebar 2

3

4

Vitosha 13 Academy
Софія, Болгарія
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна

9.06 10:00
Nesebar 2

1

3

Хебир
Пазарджик, Болгарія
Cool
Скоп'є, Північна Македонія

10.06 10:00
Nesebar 2

6

3

Cool
Скоп'є, Північна Македонія
Vitosha 13 Academy
Софія, Болгарія

10.06 10:00
Nesebar 2

3

2

Хебир
Пазарджик, Болгарія
Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна

11.06 10:00
Nesebar 2

3

2

Vitosha 13 Academy
Софія, Болгарія
Хебир
Пазарджик, Болгарія

11.06 10:00
Nesebar 2

2

0

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Cool
Скоп'є, Північна Македонія
Group B
І
В
Н
П
РМ
О
Атлетік
3
1
2
0
6-5
5
Локомотив
3
1
2
0
6-5
5
ДЮСШ-1
3
1
1
1
8-4
4
Спарта
3
0
1
2
3-9
1

9.06 09:00
Nesebar 2

2

1

Атлетік
Несебр, Болгарія
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

9.06 09:00
Nesebar 2

2

1

Локомотив
Софія, Болгарія
Спарта
Кишинів, Молдова

10.06 09:00
Nesebar 2

2

2

Спарта
Кишинів, Молдова
Атлетік
Несебр, Болгарія

10.06 09:00
Nesebar 2

2

2

Локомотив
Софія, Болгарія
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

11.06 09:00
Nesebar 2

2

2

Атлетік
Несебр, Болгарія
Локомотив
Софія, Болгарія

11.06 09:00
Nesebar 2

5

0

ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна
Спарта
Кишинів, Молдова
Group C
І
В
Н
П
РМ
О
Чайка
3
2
1
0
13-8
7
Real
3
1
2
0
8-7
5
Хлапетата
3
1
1
1
8-7
4
ФК Минай
3
0
0
3
8-15
0

9.06 11:00
Nesebar 2

4

4

Чайка
Київ, Україна
Real
Ниш, Сербія

9.06 11:00
Nesebar 2

6

3

Хлапетата
Благоєвград, Болгарія
ФК Минай
Минай, Україна

10.06 11:00
Nesebar 2

2

3

ФК Минай
Минай, Україна
Real
Ниш, Сербія

10.06 11:00
Nesebar 2

1

3

Хлапетата
Благоєвград, Болгарія
Чайка
Київ, Україна

11.06 11:00
Nesebar 2

6

3

Чайка
Київ, Україна
ФК Минай
Минай, Україна

11.06 11:00
Nesebar 2

1

1

Real
Ниш, Сербія
Хлапетата
Благоєвград, Болгарія

Games for 9-12 places

12.06 10:00
Nesebar 2/1

4

2

Vitosha 13 Academy
Софія, Болгарія
ФК Минай
Минай, Україна

Games for 9-12 places

12.06 10:00
Nesebar 2/2

7

2

Хебир
Пазарджик, Болгарія
Спарта
Кишинів, Молдова

Game for 11-12 place

13.06 10:00
Nesebar 2/1

7

3

ФК Минай
Минай, Україна
Спарта
Кишинів, Молдова

Game for 9-10 place

13.06 10:00
Nesebar 2/2

3

2

Хебир
Пазарджик, Болгарія
Vitosha 13 Academy
Софія, Болгарія

Quarterfinals

12.06 11:00
Nesebar 2/1

4

3

Чайка
Київ, Україна
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

Quarterfinals

12.06 11:00
Nesebar 2/2

1

2

Локомотив
Софія, Болгарія
Real
Ниш, Сербія

Quarterfinals

12.06 12:00
Nesebar 2/1

2

3

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Хлапетата
Благоєвград, Болгарія

Quarterfinals

12.06 12:00
Nesebar 2/2

5

7

Атлетік
Несебр, Болгарія
Cool
Скоп'є, Північна Македонія

Games for 5-8 places

13.06 12:00
Nesebar 2/1

5

1

Прем'єр-Нива
Вінниця, Україна
Локомотив
Софія, Болгарія

Games for 5-8 places

13.06 12:00
Nesebar 2/2

0

3

Cool
Скоп'є, Північна Македонія
ДЮСШ-1
Хмельницький, Україна

Semi-finals

13.06 11:00
Nesebar 2/1

2

0

Чайка
Київ, Україна
Атлетік
Несебр, Болгарія

Semi-finals

13.06 11:00
Nesebar 2/2

1

3

Хлапетата
Благоєвград, Болгарія
Real
Ниш, Сербія

Game for 3-rd place

14.06 09:00
Nesebar 2/1

2

1

Атлетік
Несебр, Болгарія
Хлапетата
Благоєвград, Болгарія

Final

14.06 09:00
Nesebar 2/2

2

0

Чайка
Київ, Україна
Real
Ниш, Сербія